ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ


ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΠΡΟΚΑΤΩΤΕΡΟΝ ΚΑΤΩΤΕΡΟΝ ΜΕΣΟΝ ΑΝΩΤΕΡΟΝ ΛΟΙΠΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ
 
ΥΔΡΑ          
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΡΕΣΒ.ΜΑΡΙΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ         
ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 μ.μ        
ΤΙΜΙΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ  Π.ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΑΚΟΣ Π.ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΑΚΟΣ      
 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 μ.μ ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 μ.μ      
ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΤΗΤΟΣ   Π.ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ Π.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Π.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  
  ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 μ.μ ΑΡΡΕΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 μ.μ ΑΡΡΕΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 μ.μ  
ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΤΗΤΟΣ     ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΙΓΙΝΗΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΙΓΙΝΗΤΟΥ  
    ΘΗΛΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00 μ.μ ΘΗΛΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00 μ.μ  
         

ΣΠΕΤΣΕΣ          
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΟΥ      
  ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ      
  ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 π.μ      
ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΓΑΛΕΤΑ      
         
ΤΙΜΙΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ     ΠΡΕΣΒ.ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΣΧΟΒΙΤΟΥ    
         
Ι.Ν.ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ   ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΣΩΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΤΑΝΑΘΙΩΤΗ    
  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΤΣΩΡΗ      

ΑΙΓΙΝΑ          
Ι.Ν.ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ      
  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΖΙΤΟΡΗΣ      
  ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ      
  ΣΑΒΒΑΤΟ 10.30 π.μ      
Ι.Ν.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ   Π.ΑΜΦΙΛΟΧΙΟΣ ΓΕΛΑΔΑΚΗΣ      
  ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 π.μ      
Ι.Ν.ΕΙΣΟΔΙΩΝ ΘΕΟΤΟΚΟΥ   Π.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ      
  ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 μ.μ      
Ι.Ν.ΠΑΜΜΕΓΙΣΤΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ   Π.ΣΑΒΒΑΣ ΖΕΡΒΑΣ Π.ΣΑΒΒΑΣ ΖΕΡΒΑΣ    
  ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 π.μ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ    
    ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00 π.μ    
Ι.Ν.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ   ΜΑΡΘΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΗΤΡΟΣ  
  ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 μ.μ ΛΥΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 μ.μ   
    ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 μ.μ    
Ι.Ν.ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΠΕΡΔΙΚΑΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ Π.ΗΛΙΑΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Π.ΗΛΙΑΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ  
  ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00 π.μ  
Ι.Ν.ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΗΤΩΝ ΑΓΙΩΝ   Π.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΛΛΑΣ Π.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΛΛΑΣ Π.ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΛΛΑΣ  
  ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 μ.μ ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 μ.μ ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 μ.μ  
Ι.Ν.ΑΓ.ΚΡΙΣΠΟΥ ΑΓΙΩΝ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΘΕΝΙΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ    
  ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 μ.μ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 μ.μ    
Ι.Ν.ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΒΑΘΕΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΠΑΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΠΑΠΑΣ    
  ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 μ.μ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 μ.μ    
Ι.Ν.ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΜΕΣΑΓΡΟΥ   Π.ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΜΟΥΡΤΖΗΣ      
  ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00 π.μ       
Ι.Ν.ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ   Π.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΥΜΑΣΙΔΗΣ Π.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΥΜΑΣΙΔΗΣ    
  ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 μ.μ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 μ.μ    
ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΤΗΤΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗ Π.ΣΑΒΒΑΣ ΖΕΡΒΑΣ Π.ΣΑΒΒΑΣ ΖΕΡΒΑΣ Π.ΑΜΦΙΛΟΧΙΟΣ ΓΕΛΑΔΑΚΗΣ ΣΥΝΑΞΗ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΘΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 μ.μ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 μ.μ ΣΑΒΒΑΤΟ 20.00 μ.μ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00. π.Μ ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 μ.μ      

ΕΡΜΙΟΝΗ          
Ι.Ν.ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ Π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΣ   Π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΣ Π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΣ  
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΑΝΤΟΥΛΙΝΑΚΗ        
ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΩΡΟΓΛΟΥ        
Ι.Ν.ΠΑΜΜΕΓΙΣΤΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ    Π.ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΠΕΛΑΣ      
  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΜΠΕΛΑ      
Ι.Ν.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΘΕΟΤΟΚΟ ΘΕΡΜΗΣΙΑΣ   Π.ΔΑΥΙΔ ΠΑΛΟΥΚΑΣ Π.ΔΑΥΙΔ ΠΑΛΟΥΚΑΣ    
Ι.Ν.ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ   ΜΑΡΙΑ ΚΑΣΝΕΣΤΗ Π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΣ Π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΣ  
Ι.Ν.ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ ΛΟΥΚΑΙΤΙΟΥ Π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΣ Π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΣ      

ΚΡΑΝΙΔΙ          
Ι.Ν.ΤΙΜΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΖΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ Π.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΡΑΒΙΑΣ Π.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΡΑΒΙΑΣ  
Ι.Ν.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ  ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΜΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΟΚΑΝΑΣ      
Ι.Ν.ΕΙΣΟΔΙΩΝ ΘΕΟΤΟΚΟΥ          
Ι.Ν.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΘΕΟΤΟΚΟΥ Π/ΧΕΛΙ Π.ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΛΟΥΜΟΥΣΙΩΤΗΣ Π.ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΛΟΥΜΟΥΣΙΩΤΗΣ Π.ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΛΟΥΜΟΥΣΙΩΤΗΣ    
Ι.Ν.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΔΥΜΩΝ Π.ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣ/ΔΗΣ Π.ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣ/ΔΗΣ Π.ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣ/ΔΗΣ    
Ι.Ν.ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ ΦΟΥΡΝΩΝ ΜΟΣΧΑ ΨΑΡΙΑΝΟΥ        
Ι.Ν.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Π.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΠΑΖΟΣ Π.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΠΑΖΟΣ Π.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΠΑΖΟΣ Π.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΠΑΖΟΣ  
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΕΞΗ      

ΜΕΘΑΝΑ          
Ι.Ν.ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ   κ.ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ Π.ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ Π.ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ  
  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.00 μ.μ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 μ.μ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 μ.μ  

 

ΠΟΡΟΣ          
Ι.Ν.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ κ.ΖΩΗ ΣΤΟΚΟΥ κ.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ κ.ΘΕΝΙΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ κ.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ κ.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ  
ΠΕΜΠΤΗ 18.00-19.00 μ.μ ΑΡΡΕΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00-12.30 π.μ ΑΡΡΕΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00-20.00 μ.μ ΑΡΡΕΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00-20.00 μ.μ  
  κ.ΘΕΝΙΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ κ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ κ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  
  ΘΗΛΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12.30-14.00 μ.μ ΘΗΛΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00-18.00 μ.μ ΘΗΛΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00-18.00 μ.μ  
Ι.Ν.ΑΓ.ΚΩΝ/ΙΝΟΥ π.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ π.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ π.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ π.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 π.μ ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 π.μ ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 π.μ ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 π.μ  

ΓΑΛΑΤΑΣ          
Ι.Ν.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ κ.ΜΑΡΟΥΣΑ ΓΚΟΥΜΑ κ.ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΝΕΣΗΣ π.ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ π.ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00-17.00 ΑΡΡΕΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00-12.00 π.μ ΑΡΡΕΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00-19.00 π.μ ΑΡΡΕΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00-19.00 π.μ  
  κ.ΜΑΡΙΑ ΣΟΥΧΛΑ κ.ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ κ.ΘΕΝΙΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ  
  ΘΥΛΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00-13.00 μ.μ ΘΗΛΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ  16.00-17.00 μ.μ ΘΗΛΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00-19.00 μ.μ  

TΡΟΙΖΗΝΙΑ           
Ι.Ν.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ   π.ΔΩΡΟΘΕΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ  π.ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ π.ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  
  ΜΙΚΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00-12.00 π.μ ΜΙΚΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00-12.00 π.μ ΜΙΚΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00-12.00 π.μ  
  κ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΟΥΤΣΙΦΑΚΟΥ      
  ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00-17.00 μ.μ      

ΤΑΚΤΙΚΟΥΠΟΛΙΣ          
Ι.Ν.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ   π.ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ π.ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ π.ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ  
  ΜΙΚΤΟΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00-12.00 π.μ ΜΙΚΤΟΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00-12.00 π.μ ΜΙΚΤΟΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00-12.00 π.μ  

ΚΑΛΛΟΝΗ          
  π.ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ π.ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ    
  ΜΙΚΤΟΝ ΤΡΙΤΗ 15.00-17.00 μ.μ ΜΙΚΤΟΝ ΤΡΙΤΗ 15.00-17.00 μ.μ