ΣΥΝΑΞΕΙΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ

2013-2014


ΥΔΡΑ

Α' & Γ' ΤΡΙΤΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΤΟΝ Ι.ΝΑΟ ΤΙΜΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ π.ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΑΚΟΣ

Β΄& Δ'ΤΡΙΤΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ ΤΟΥ Ι.Ν.ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ π.ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΑΚΟΣ

ΣΠΕΤΣΕΣ

Ι.Ν.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΙΕΡΑ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

Ι.Ν.ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΑΘΕ ΤΡΙΤΗ π.ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΜΠΗΣ

Ι.Ν.ΤΙΜΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΚΥΚΛΟΣ ΚΥΡΙΩΝ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΡΕΣΒΥΤΕΡΑ κ.ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΣΧΟΒΙΤΟΥ

Ι.Ν.ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

ΚΥΚΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ & ΚΥΚΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ  ΑΠΟ ΤΟΝ π.ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟ

ΑΙΓΙΝΑ

Ι.Ν.ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ

π.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00-19.00

κ.ΑΡΕΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ & ΠΕΜΠΤΗ 19.00-20.00

Ι.Ν.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

π.ΑΜΦΙΛΟΧΙΟΣ ΓΕΛΑΔΑΚΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30-18.00

Ι.Ν.ΕΙΣΟΔΙΩΝ ΤΗΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ

π.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17.00-18.00

Ι.Ν.ΠΑΜΜΕΓΙΣΤΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ ΑΣΩΜΑΤΩΝ

π.ΣΑΒΒΑΣ ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.00-17.30

Ι.Ν.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ

κ.ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΑΝΤΑΖΗ ΤΡΙΤΗ 15.30-17.00

Ι.Ν.ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

π.ΗΛΙΑΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Ι.Ν.ΣΥΝΑΞΕΩΣ ΑΙΓΙΝΗΤΩΝ ΑΓΙΩΝ

π.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΛΛΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 17.00-19.00

Ι.Ν.ΑΓΙΟΥ ΚΡΙΣΠΟΥ ΑΓΙΩΝ 

κ.ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 16.30-18.00

Ι.Ν.ΑΓ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΑΙΓΙΝΗΣ

π.ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 16.00-17.00

Ι.Ν.ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ 

π.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΥΜΑΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00-19.00 ΔΙΣ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ

ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΤΗΤΑΣ

π.ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 19.00-20.30

ΚΡΑΝΙΔΙ

Ι.Ν.ΤΙΜΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΜΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ π.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΡΑΒΙΑΣ

Ι.Ν.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ 

ΜΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ π.ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΑΕΡΑΚΗΣ

Ι.Ν.ΕΙΣΟΔΙΩΝ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 

ΜΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ

Ι.Ν.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ 

ΜΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ π.ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΛΟΥΜΟΥΣΙΩΤΗΣ

Ι.Ν.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΔΥΜΩΝ

ΜΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ π.ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

Ι.Ν.ΠΑΜΜΕΓΙΣΤΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ ΦΟΥΡΝΩΝ

ΣΥΝΑΞΕΙΣ ΓΟΝΕΩΝ π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΑΡΙΑΝΟΣ

Ι.Ν.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

ΜΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ π.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΠΑΖΟΣ

ΕΡΜΙΟΝΗ

Ι.Ν.ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ

ΜΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΣ

Ι.Ν.ΠΑΜΜΕΓΙΣΤΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ

ΜΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΣ

Ι.Ν.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣΙΑΣ

ΜΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ π.ΔΑΥΙΔ ΠΑΛΟΥΚΑΣ

Ι.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 

ΜΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ π.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΠΕΛΑΣ

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑ

Ι.Μ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ 

ΚΥΚΛΟΣ ΑΝΡΔΩΝ π.ΛΟΥΚΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ 18.30-19.30

ΣΥΝΑΞΗ ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ 10.00-11.00

Ι.Ν.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΡΟΥ

ΚΥΚΛΟΣ ΝΕΩΝ ΚΥΡΙΩΝ κ.ΕΥΑΓΓ.ΠΑΥΛΟΥ-κ.ΑΝΝΑ ΜΑΝΕΣΗ ΤΡΙΤΗ 17.00-18.00

ΚΥΚΛΟΣ ΚΥΡΙΩΝ κ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΑΜΠΑΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 17.00-18.00

Ι.Ν.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΘΕΟΤΟΚΟΥ

ΣΥΝΑΞΗ ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΓΡΑΦΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17.30-18.30

ΓΑΛΑΤΑ

Ι.Ν.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΥΚΛΟΣ ΝΕΩΝ ΚΥΡΙΩΝ π.ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 16.00-17.00

ΚΥΚΛΟΣ ΚΥΡΙΩΝ κ.ΦΑΝΗ ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 17.00-18.00

ΚΥΚΛΟΣ ΚΥΡΙΩΝ κ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΑΜΠΑΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 17.00-18.00

ΜΕΘΑΝΑ 

ΚΥΚΛΟΣ ΚΥΡΙΩΝ κ.ΜΑΡΙΝΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ κ.ΜΑΡΟΥΣΑ ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00-19.00

ΚΑΛΛΟΝΗ

ΚΥΚΛΟΣ ΚΥΡΙΩΝ κ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΟΥΤΣΙΦΑΚΟΥ ΤΡΙΤΗ 16.00-18.00

ΔΡΥΟΠΗ

ΚΥΚΛΟΣ ΚΥΡΙΩΝ κ.ΦΑΝΗ ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΠΕΜΠΤΗ  15.30-17.00

ΤΑΚΤΙΚΟΥΠΟΛΗ

ΚΥΚΛΟΣ ΚΥΡΙΩΝ κ.ΑΔΑΜ ΝΟΣΗ

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑ

ΣΥΝΑΞΗ ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΓ.ΓΡΑΦΗΣ π.ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΥΝΑΞΗ ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΓ.ΓΡΑΦΗΣ π.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΤΑΡΑΣ